IMG_516411130гр. свежа тиквица
1 банана

3 до 4 листа блитва
1 лажица чиа семевода 400мл
Ставете ги сите состојки во Омнибленд и блендајте до саканата конзистенција. На здравје утринско зелено смути!
IMG_511111IMG_51451

Share Button

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *